ÚDRŽBA DOMOVEJ ČOV

Úvod RADY A TIPYÚDRŽBA DOMOVEJ ČOV

AKO ODSTRÁNIŤ NEPRÍJEMNÝ ZÁPACH Z DOMOVEJ ČOV?


Tiež poznáte ten typický zápach čističky odpadových vôd (ČOV) pri náhlej zmene počasia, alebo pri vyšších teplotách? Máte v ČOV upchaté filtre, plné komory organického odpadu, nánosy, alebo kaly, ktoré výrazne znižujú filtračný a sedimentačný účinok ČOV a musíte často platiť za údržbu? Máme pre Vás a Váš rodinný dom, chalupu, alebo chatu s ČOV pomoc. Výrobok Biozym - ČOV Vám pomôže odstrániť zápach aj kaly z Vašej čističky odpadových vôd. S produktmi spol. Proecosan nemusíte často platiť drahú údržbu čističky odpadových vôd a následnú likvidáciu organických odpadov!Výrobok Biozym - ČOV je zmes vybraných a špeciálne vypestovaných kmeňov baktérií, ktoré rozkladajú organické látky. Keď sa baktérie dostanú do vody obsahujúce organický odpad, začnú byť aktívne, začnú produkovať špecifické enzýmy, s ktorých pomocou dokážu rozkladať bielkoviny, škrob, uhľohydráty, živočíšne a rastlinné tuky, papier a ďalšie organické odpadové materiály. Baktérie vyšľachtené v laboratóriách Biozym® sú rýchle a veľmi účinné. Svojim pôsobením odstránia zápach a celý zdroj zápachu. Výrobok Biozym - ČOV znižuje hromadenie pevných nežiaducich organických látok, kalov a tvorbu peny v čističke odpadových vôd. Pôsobením baktérií sa z pevných kalov a usadenín stáva odpadová voda, ktorú je možné bez akýchkoľvek obáv použiť, ako hnojivovú zálievku pre kvety či zatrávnenej plochy.


Ako to funguje?


Je to veľmi jednoduché. Vaše domové čističky odpadových vôd obsahuju malé množstvo baktérií, ktoré pomáhajú rozkladať organický odpad. Pridaním našich baktérií zvýšite obsah baktérií vo Vašej ČOV a tým aj veľmi výrazne zrýchlite rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvorený z uhlíka, kyslíka a vodíka, ktoré sa v septiku vyskytujú v zlúčeninách. Tieto zlúčeniny baktérie neustále rozkladajú na jednoduchšie a jednoduchšie látky, až ich nakoniec rozloží na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 sa uvoľňuje vo forme plynu do ovzdušia a voda H2O zostáva ČOV.


Naše bakteriálne prípravky teda priamo a veľmi účinne rozkladajú zdroje zápachu a tým odstráni zápach z ČOV vrátane chrást a kalov!


Proeco dodáva bakteriálne zmesi v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Pred použitím musíte baktérie aktivovať, oživiť. Postup je veľmi jednoduchý - potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody v pomere plná odmerka: 3l vody, premiešajte a roztok vlejte prostredníctvom WC do odpadového systému.


Každý nami ponúkaný výrobok spoločnosti Proecosan je 100% ekologický a prírodný produkt. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.


Bakteriálna sila:


Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme veľa rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálne sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje).

 


Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

 


Všetky naše prípravky do ČOV nájdete >>> TU <<<

.

Pokiaľ  Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje objednanie prostredníctvom nášho internetového obchodu, môžete si objednať tovar aj telefonicky: Pondelok až Piatok od 09:00-17:00 na telefónnom čísle: 0949 275 602 alebo 0903 398 022, kde Vám ochotne poradíme a informujeme Vás o čase doručenia.

 

 

 

Copyright 2016 - 2023 © Predávame prípravky, baktérie do žumpy, septiku, čov.