O NÁS

Úvod O NÁS

Sme spoločnosť zaoberajúca sa ekologickým čistením všetkých druhov odpadových vôd. Na Slovenskom trhu od roku 2016. 


Hlavné zameranie našej spoločnosti je predaj a distribúcia bakteriálne enzymatických výrobkov s použitím najmä v:

  • Poľnohospodárstve
  • Priemysle
  • Čistiarňach odpadových vôd
  • Hoteloch a reštauráciách
  • Rodinných domoch

 

Spoločnosť zahájila výrobu koncentrátov: enzymatických a enzymaticko-bakteriálnych, ktoré vďaka vysokej koncentrácii účinných baktérií a pridanie chránených patentovaných, vhodne zvolených súborov imobilizovaných enzýmov, účinne katalyzujú rozklad organických znečisťujúcich látok v odpadových vodách.


Biopreparáty zabezpečujú optimálnu účinnosť pri: biodegradácii domových odpadových vôd, čistení odtokov a absorpčných vrtov, čistení domových kanalizácií, komunálnych kanalizačných sietí, odbúravaní tukov, mastnoty v odpadových vodách a odpadových nádržiach.


Sú tiež veľmi účinné pri: likvidácii, dezodorácii a skvapalňovaní kalu, kompostovaní komunálneho organického odpadu, kalu z čistiarní odpadových vôd, predúprave výluhu zo skládok …


Enzymatické a bakteriálne koncentráty dosahujú maximálnu účinnosť do niekoľkých hodín po dávkovaní do odpadových vôd. Dôležitým efektom ich fungovania je tiež veľmi efektívne odstránenie nepríjemného zápachu!

 


Nakupovať u nás je zábava!


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás :)

.

Pokiaľ  Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje objednanie prostredníctvom nášho internetového obchodu, môžete si objednať tovar aj telefonicky: Pondelok až Piatok od 09:00-17:00 na telefónnom čísle: 0949 275 602 alebo 0903 398 022, kde Vám ochotne poradíme a informujeme Vás o čase doručenia.

 

 

 

Copyright 2016 - 2023 © Predávame prípravky, baktérie do žumpy, septiku, čov.